Of hij nu tegen schakers uit de C-poule moet of tegen schakers uit de B-poule zoals afgelopen dinsdagavond, Piet Nieuwenhuizen maalt er niet om, hij schaakt, haalt koffie, praat af en toe wat, kijkt vrolijk de zaal rond en intussen nagelt hij zijn tegenstander aan de wand! Dinsdagavond was arme Albert Hassing uit Wolvega de pineut.
Om de tweede promtieplek werd dinsdag ook fel tot zeer fel gestreden, op het bord dan natuurlijk, dat snapt u. Henk de Koning wist na lange strijd te winnen van de (bijna ) onverwoestbare Willem Spijkers die lang tegengas gaf. Ook Jarno Spijker deed van zich spreken, hij boekte een klinkende overwinning op Leo Bosma en leuk om te weten misschien: tijdens de partij maakt Jarno de schitterendste tekeningetjes!
Komende weken is Bjintze Bakker afwezig, hij gaat samen met zijn Gosina op reis langs de Baltische staten. Hetb gerucht gaat dat hij in Riga (Letland) een gheime training krijgt van een opudtrainer van niemand minder dan Misja Tal, de Vos van Riga. We zijn voor het nieuwe seizoen gewaarschuwd!
Marian Mink is weer terug van vakantie en schaakte fris en vrij tegen Klaas Schilperoord en dat werd remise. Ook remise voor martin Slagter die een mooie partij speelde met en tegen Paul Wals. Door een onnauwkeurigheidje kwam hij iets slechter te staan na een mooi begin, maar uiteindelijk werd het nog remise. Bij de analyse bleek wel dat Paul het eindspel kon winnen.
Uitslagen:
| Henk de Koning |
Willem Spijkers |
1-0 |
| Leo Bosma |
Jarno Spijker |
0-1 |
| Marian Mink |
Klaas Schilperoord |
1/2 |
| Cor Panhuis |
Bjintze Bakker |
0-1 |
| Paul Wals |
Martin Slagter |
1/2 |
| Piet Nieuwenhuizen |
Albert Hassing |
1-0 |
Stand:
| 1 |
Piet Nieuwenhuizen |
5,5 |
18,50 |
| 2 |
Henk de Koning |
5 |
19,25 |
| 3 |
Jarno Spijker |
4 |
15,00 |
| 4 |
Willem Spijkers |
4 |
12,50 |
| 5 |
Klaas Schilperoord |
3,5 |
13,00 |
| 6 |
Bjintze Bakker |
3,5 |
10,50 |
| 7 |
Leo Bosma |
3,5 |
10,50 |
| 8 |
Marian Mink |
3 |
14,25 |
| 9 |
Cor Panhuis |
3 |
9,25 |
| 10 |
Peter Assenberg |
2,5 |
9,00 |
| 11 |
Paul Wals |
2,5 |
6,25 |
| 12 |
Adriaan Schoonbeeg |
2 |
9,00 |
| 13 |
Joop Rakhorst |
1,5 |
12,25 |
| 14 |
Jan Vloo |
1,5 |
12,25 |
| 15 |
Martin Slagter |
1,5 |
4,25 |