Basisschoolkampioenschap: de Akker en Gaarlandtschool pakken veel prijzen

Florian Molanus heeft het weer gedaan hoor, kampioen basisschoolschaak worden. Met machtsvertoon won hij alle partijen en dat is een geweldige prestatie in dit deelnemersveld, want de andere kinderen in de kopgroep zijn ook uitstekende schakers, waar Meppel trots op kan zijn. De nummers 1 en 2 zitten in groep 6 voor de goede orde!

Het beste meisje was de zus van Florian, Eva genaamd, een schat van een meid, maar op het bord een killer!

Er is een zeer sportief toernooi gespeeld en er was dus goed en leuk schaak te zien. Ook aan de onderste borden was spektakel genoeg en maar liefst negen vrijwilligers van de plaatselijke schaakvereniging, de MSV, waren aanwezig om alles in goede banen te leiden en dat is weer goed gelukt. Er zat vaart in het toernooi en de begeleiding bij de tafels en borden was uitstekend.

Basisschool de Akker won het toernooi en samen met de nummer twee de Gaarlandtschool uit Nijeveen mogen ze door naar de regionale ronde, allemaal onderdeel van het Nederlandse kampioenschap.

Jeugdspelers die misschien verder door willen groeien kunnen bij de MSV terecht, ook eerst op proef natuurlijk.

Foto’s: https://www.dropbox.com/sh/uckskyztyacvbq7/AACi1cE5IpZgJCwLRN_7giFma?dl=0

Hieronder de eindstanden na 2 middagen en twaalf rondes schaken:

Eindstand individueel

Nr.   Naam                      Groep  School           Score Buch.
  1   Florian Molanus            J-6   de Akker         12     92.0
  2   Wessel Adema               J-6   de Akker         10.5   91.5
  3   Leonardo Hassing           J-8   Sprinkels        9.5    94.5
  4   Teun Mekenkamp             J-8   de Akker         8      97.0
  5   Eva Molanus                M-7   Oosterboerschool 8      95.5
  6   Luca Smit                  J-6   de Akker         8      94.0
  7   Jottum Schuurhuis          J-7   Gaarlandtschool  8      82.0
  8   Jort Jorna                 J-7   Gaarlandtschool  8      79.5
  9   Hidde Hingst               J-6   Gaarlandtschool  8      72.5
 10   Sander ter Horst           J-7   Gaarlandtschool  7.5    91.5
 11   Rob Bouwknegt              J-7   de Wel           7.5    90.0
 12   Stijn van Essen            J-6   Gaarlandtschool  7.5    84.0
 13   Leon van den Berg          J-6   Calvijnschool    7.5    82.5
 14   Julian Scholtens           J-7   Gaarlandtschool  7.5    71.5
 15   Peter Huijsen              J-6   de Akker         7      95.5
 16   Rean ter Horst             J-6   Gaarlandtschool  7      86.5
 17   Finn van den Berg          J-7   de Wel           7      82.0
 18   Kevin van Urk              J-8   de Wel           7      79.5
 19   Dinand Tol                 J-8   de Akker         7      79.0
 20   Afnan Dailal               M-7   Sprinkels        7      74.5
      Wouter Miedema             J-8   de Wel           7      74.5
 22   Jorn Gaal                  J-8   Sprinkels        7      72.0
 23   Luuk Vreeling              J-8   Sprinkels        6.5    85.0
 24   Niels Oosterhuis           J-8   de Wel           6.5    78.5
 25   Ruben Westerneng           J-6   de Akker         6.5    74.5
 26   Tijmen Adolf               J-7   Gaarlandtschool  6.5    73.5
 27   Nic Dienaar                J-6   de Akker         6.5    72.0
 28   Pepijn Rietdijk            J-8   de Akker         6      81.5
 29   Max Postma                 J-8   de Akker         6      79.5
 30   Jarno Thone                J-8   Sprinkels        6      72.5
 31   Elzo Holzscherer           J-7   Sprinkels        6      72.0
 32   Arwen Morsink              M-7   de Akker         6      71.0
 33   Jasper van der Vegt        J-8   Gaarlandtschool  6      70.0
 34   Ruben Noort                J-8   de Wel           6      68.5
 35   Reinout van der Laan       J-8   de Wel           6      67.5
 36   Manuel Kamp                J-7   de Wel           6      64.0
 37   Sam Jousma                 J-7   de Wel           6      63.0
 38   Joaquin Werkman            J-8   de Akker         5.5    73.5
 39   Hidde Webbink              J-8   Oosterboerschool 5.5    69.5
 40   Demi Geelkerken            M-7   Gaarlandtschool  5.5    66.5
 41   Jasmine de Wildt           M-6   de Woldstroom    5.5    63.0
 42   Laura Klok                 M-7   de Wel           5.5    61.5
 43   Bas Maes                   J-7   de Akker         5      79.0
 44   Tom Karsten                J-8   de Wel           5      74.0
 45   Sjoerd Lodder              J-8   Sprinkels        5      70.5
 46   Lauren Kloeten             M-6   Beatrixschool    5      68.0
      Hidde van Scheijen         J-8   Gaarlandtschool  5      68.0
 48   Mika Morvai                M-7   Gaarlandtschool  5      67.5
 49   Chris van der Vegt         J-7   de Wel           5      66.5
 50   Daniël Flierman            J-8   Gaarlandtschool  5      66.0
 51   Yvan Bel                   J-6   Oosterboerschool 5      60.0
 52   Nadine Nijstad             M-6   de Tolter        5      54.5
      Annelies Sleurink          M-7   de Wel           5      54.5
 54   Susanne de Vries           M-7   Gaarlandtschool  4.5    70.0
 55   Tycho Steur                J-7   de Akker         4.5    65.0
 56   Tristan Vos                J-7   de Wel           4.5    56.5
 57   Olivier Daniëls            J-7   de Akker         4.5    54.5
 58   Abirami Ariyakuddy         M-7   de Wel           4      63.5
 59   Manar El Bakkali Boutaliha M-6   Beatrixschool    4      60.5
 60   Jill Bryan                 M-6   de Tolter        4      59.5
 61   Roos Klinkhamer            M-7   Gaarlandtschool  4      58.5
      Yasmine van Dijk           M-6   Gaarlandtschool  4      58.5
 63   Jamie Pathuis              J-6   de Akker         4      57.0
 64   Na-Chun Kamps              M-6   de Tolter        4      55.0
 65   Manon Kooij                M-6   Gaarlandtschool  3.5    56.5
 66   Kim Poelma                 M-7   de Akker         2.5    65.0
 67   Josefine Adolf             M-6   de Akker         1.5    57.5

 

Eindstand scholen

Nr.   School           Score
  1   DE AKKER         38.5 
  2   GAARLANDTSCHOOL  31.5 
  3   SPRINKELS        30   
  4   DE WEL           28.5 
  5   OOSTERBOERSCHOOL 18.5 
  6   DE TOLTER        13   
  7   BEATRIXSCHOOL    9    
  8   CALVIJNSCHOOL    7.5  
  9   DE WOLDSTROOM    5.5