Finale Meppeler Basisschool Schaakkampioenschap 2012

Op 1 februari is het 2e deel van de Meppeler Basisschool Schaakkampioenschap 2012 gehouden. Evenals tijdens deel 1 werden er deze middag weer 6 partijen gespeeld.
Algemeen kampioen werd Daan Admiraal (Anne Frankschool Centrum) met 10,5 punten uit 12 wedstrijden voor Ruben te Wierik (9 pnt) en Jasper Kroeze (8,5 pnt.).
Prijswinnaars andere groepen:
Groep 8: Stefan Schaab (het Kompas) voor Alwin Molanus en Strefano van der Heide.
Groep 7: Jan-Arend Hopman (de Wel) voor Thies Dinkelberg en Harmen Nijboer.
Groep 6: Lennart Nijstad (de Tolter) voor Casper van Dalen en Jens Wischmann.
Bij het scholenkampioenschap was het tot de laatste ronde spannend voor plaats 2 en 3. de Wel was dit jaar wederom de sterkste, stonden vanaf het begin bovenaan. De Akker ging in de laatste ronde de Anne Frankschool Centrum voorbij.
En natuurlijk was er een medaille voor iedereen die geen beker had gewonnen.

Eindstand individueel

Pl.   Naam                  Groep School                   Score Buch.
  1   Daan Admiraal         J-8   Anne Frankschool Centrum 10.5   88.0
  2   Ruben te Wierik       J-8   de Akker                 9      85.5
  3   Jasper Kroeze         J-7   de Wel                   8.5    86.5
  4   Jan-Arend Hopman      J-7   de Wel                   8.5    78.5
  5   Stefan Schaab         J-8   het Kompas               8      93.0
  6   Alwin Molanus         J-8   Oosterboerschool         8      85.0
  7   Thies Dinkelberg      J-7   de Akker                 8      84.0
  8   Stefano van der Heide J-8   de Wel                   8      79.5
  9   Pieter van Dijk       J-8   de Wel                   7.5    91.5
 10   Thomas Prent          J-8   de Wel                   7.5    86.0
 11   Harmen Nijboer        J-7   de Wel                   7.5    85.0
 12   Pieter Oppewal        J-8   de Wel                   7.5    83.5
 13   Wilco Logchies        J-7   de Wel                   7.5    83.0
 14   Julian de Vries       J-8   Johannes Calvijnschool   7.5    65.0
 15   Kees Broersen         J-8   Anne Frankschool Centrum 7      83.5
      Eric Verf             J-8   de Wel                   7      83.5
 17   Stephan Verf          J-8   de Wel                   7      78.5
 18   Rutger Wink           J-8   de Wel                   7      77.5
 19   Leon Hertong          J-7   de Wel                   7      75.5
 20   Lennard Flierman      J-8   de Akker                 6.5    72.5
 21   Rick Sleurink         J-8   de Wel                   6.5    71.5
 22   Jasper Bos            J-7   de Wel                   6.5    69.5
 23   Timo Zomerdijk        J-8   Oosterboerschool         6.5    63.5
 24   Tim Crebas            J-7   de Wel                   6      83.0
 25   Ruben Hummel          J-7   Johannes Calvijnschool   6      78.0
 26   Ivo Mars              J-8   Johannes Calvijnschool   6      77.0
 27   Jesper Bomert         J-7   het Kompas               6      69.5
 28   Hugo Barneveld        J-7   Johannes Calvijnschool   6      69.0
      Remo Nijveldt         J-7   de Akker                 6      69.0
 30   Rowan Koning          J-8   de Wel                   6      67.5
 31   Rick de Boer          J-8   Oosterboerschool         6      65.0
 32   Martijn Stam          J-8   Johannes Calvijnschool   6      59.5
 33   Jasper Dings          J-8   Anne Frankschool Centrum 5.5    84.5
 34   Aaron Bertelink       J-7   de Akker                 5.5    78.5
 35   Jorien Bouwknegt      M-7   de Wel                   5.5    73.0
 36   Lennard Nijstad       J-6   de Tolter                5.5    68.5
 37   Marnix Hoekman        J-7   de Wel                   5.5    67.5
 38   Niek Oosterhoff       J-7   het Kompas               5.5    63.5
 39   Casper van Dalen      J-6   Anne Frankschool Centrum 5      75.5
 40   Stein Bellinga        J-8   Anne Frankschool Centrum 5      72.5
 41   Jordi Holterman       J-8   Anne Frankschool Centrum 5      66.5
      Bo-Anne Zantinge      M-7   de Wel                   5      66.5
 43   Jens Wischmann        J-6   Oosterboerschool         5      65.0
 44   Lisanne Logtenberg    M-7   de Wel                   5      59.0
 45   Patrick Wolbers       J-8   Oosterboerschool         4.5    71.0
 46   Mats Holterman        J-6   Anne Frankschool Centrum 4.5    66.5
 47   Innes Colijn          J-6   de Toermalijn            4.5    58.0
 48   Koen Olsder           J-6   het Kompas               4.5    53.5
 49   Rens Bekius           J-8   de Tolter                4      66.0
 50   Sybren Talma          J-8   het Kompas               4      58.5
 51   Ruben Heslinga        J-8   het Kompas               4      56.0
 52   Boudewijn Verduin     J-8   de Toermalijn            3.5    73.5
 53   Etienne Dedden        J-7   Oosterboerschool         3.5    57.0
 54   Coen Lijster          J-6   Oosterboerschool         3      58.0
 55   Marit Nygard          M-6   de Tolter                3      56.0
 56   Sven Veenstra         J-6   het Kompas               2.5    57.5

Eindstand scholen

Pl.   School                   Score
  1   DE WEL                   32.5
  2   DE AKKER                 29.5
  3   ANNE FRANKSCHOOL CENTRUM 28
  4   JOHANNES CALVIJNSCHOOL   25.5
      OOSTERBOERSCHOOL         25.5
  6   HET KOMPAS               24
  7   DE TOLTER                12.5
  8   DE TOERMALIJN            8
Één reactie

.