Meppeler Basisschool Schaakkampioenschap 2012 dag 1

Op woensdagmiddag 25 januari is het eerste deel gehouden van het Meppeler Basisschool Schaakkampioenschap 2012 in de Poele in Meppel.
Dit jaar ontbreken er enkele scholen waardoor we (slechts) 56 deelnemers hebben.
Na het welkomstwoord en een korte uitleg van Sibbele Bonthuis was het erelid Alexander van Setten die op bord 1 de eerste zet mocht doen. Hierna ontbrandde de sportieve strijd op alle borden.
Hieronder de stand na de eerste 6 speelrondes. Voor het scholenkampioenschap tellen de resultaten van de hoogste 4 spelers van elke school.
Woensdagmiddag 1 februari vindt deel 2 van dit schaakfestijn plaats, eveneens weer in de Poele, en eveneens weer 6 rondes.

Stand individueel

Place Name                  Feder Club                     Score Buch.
  1   Daan Admiraal         J-8   Anne Frankschool Centrum 5.5    22.0
  2   Pieter van Dijk       J-8   de Wel                   5      23.5
  3   Stefan Schaab         J-8   het Kompas               5      22.5
  4   Kees Broersen         J-8   Anne Frankschool Centrum 4.5    22.5
  5   Harmen Nijboer        J-7   de Wel                   4.5    21.5
  6   Ruben te Wierik       J-8   de Akker                 4.5    20.0
  7   Thomas Prent          J-8   de Wel                   4.5    19.0
  8   Wilco Logchies        J-7   de Wel                   4.5    18.0
  9   Rick Sleurink         J-8   de Wel                   4.5    14.5
 10   Leon Hertong          J-7   de Wel                   4      21.5
 11   Rutger Wink           J-8   de Wel                   4      21.0
 12   Tim Crebas            J-7   de Wel                   4      19.5
 13   Thies Dinkelberg      J-7   de Akker                 4      18.5
 14   Alwin Molanus         J-8   Oosterboerschool         4      18.0
 15   Pieter Oppewal        J-8   de Wel                   3.5    23.0
 16   Jasper Kroeze         J-7   de Wel                   3.5    22.0
 17   Eric Verf             J-8   de Wel                   3.5    21.0
 18   Boudewijn Verduin     J-8   de Toermalijn            3.5    19.5
 19   Jasper Dings          J-8   Anne Frankschool Centrum 3.5    19.0
 20   Aaron Bertelink       J-7   de Akker                 3.5    18.5
      Jan-Arend Hopman      J-7   de Wel                   3.5    18.5
      Stefano van der Heide J-8   de Wel                   3.5    18.5
 23   Marnix Hoekman        J-7   de Wel                   3.5    17.0
 24   Jasper Bos            J-7   de Wel                   3.5    14.0
 25   Ivo Mars              J-8   Johannes Calvijnschool   3      23.0
 26   Jorien Bouwknegt      M-7   de Wel                   3      21.5
 27   Stephan Verf          J-8   de Wel                   3      20.0
 28   Casper van Dalen      J-6   Anne Frankschool Centrum 3      19.0
 29   Stein Bellinga        J-8   Anne Frankschool Centrum 3      18.5
      Remo Nijveldt         J-7   de Akker                 3      18.5
 31   Ruben Hummel          J-7   Johannes Calvijnschool   3      16.0
 32   Julian de Vries       J-8   Johannes Calvijnschool   3      15.5
 33   Jordi Holterman       J-8   Anne Frankschool Centrum 3      14.5
 34   Rick de Boer          J-8   Oosterboerschool         3      13.5
 35   Mats Holterman        J-6   Anne Frankschool Centrum 2.5    21.5
 36   Rens Bekius           J-8   de Tolter                2.5    19.5
 37   Rowan Koning          J-8   de Wel                   2.5    18.5
 38   Patrick Wolbers       J-8   Oosterboerschool         2.5    17.0
 39   Lennard Flierman      J-8   de Akker                 2.5    16.5
      Jesper Bomert         J-7   het Kompas               2.5    16.5
 41   Lennard Nijstad       J-6   de Tolter                2      21.0
 42   Hugo Barneveld        J-7   Johannes Calvijnschool   2      17.5
      Jens Wischmann        J-6   Oosterboerschool         2      17.5
 44   Sven Veenstra         J-6   het Kompas               2      16.5
 45   Martijn Stam          J-8   Johannes Calvijnschool   2      16.0
      Sybren Talma          J-8   het Kompas               2      16.0
 47   Niek Oosterhoff       J-7   het Kompas               2      15.5
 48   Bo-Anne Zantinge      M-7   de Wel                   2      14.5
 49   Ruben Heslinga        J-8   het Kompas               2      13.5
 50   Innes Colijn          J-6   de Toermalijn            2      10.5
 51   Timo Zomerdijk        J-8   Oosterboerschool         1.5    17.0
 52   Coen Lijster          J-6   Oosterboerschool         1      17.5
      Koen Olsder           J-6   het Kompas               1      17.5
 54   Etienne Dedden        J-7   Oosterboerschool         1      15.0
 55   Marit Nygard          M-6   de Tolter                1      14.0
 56   Lisanne Logtenberg    M-7   de Wel                   0      18.0

Stand scholen

Place Name                     Score
  1   DE WEL                   18.5 
  2   ANNE FRANKSCHOOL CENTRUM 16.5 
  3   DE AKKER                 15   
  4   OOSTERBOERSCHOOL         11.5 
      HET KOMPAS               11.5 
  6   JOHANNES CALVIJNSCHOOL   11   
  7   DE TOERMALIJN            5.5  
      DE TOLTER                5.5