Wessel Adema en de Akker winnen erg spannend basisschoolkampioenschap!

Al enkele jaren behoort Wessel bij de sterkste jeugdschakers van Meppel, maar de titel bij de scholenkampioenschappen ontbrak nog op zijn imposante erelijst. dat komt, omdat Meppel en Nijeveen meer jeugdige toppers hebben. Wat te denken van Florian Molanus, al enkele keren kampioen van dit toernooi. De grote smaakmaker op de laatste middag was echter zijn zus Eva Molanus die eerst verrassend haar broer vloerde en even later ook Wessel in het zand liet bijten. Zo won ze van de twee topfavorieten. Jammer voor haat verloor ze o.a. van Kyran Pen, die ongekend goed speelde dit toernooi en kampioen van groep 6 werd. Leon van den Berg (Calvijnschool) en Stijn van Essen ( Gaarlandtschool ) waren samen de kampioenen van groep 7 en de titel van groep acht ging naar de ook sterk schakende Sander ter Horst ( Gaarlandtschool ).

Er werd geschaakt op hoog niveau door 68 kinderen en regionaal en landelijk gaan we ook zeker nog meer horen van onze toppers!

20170125_161715

Hier feliciteert Jamie zijn grote neef Wessel, op de achtergrond opa en oma

Voor meer foto’s ga naar: https://goo.gl/photos/hK3hTifNiZJDKuck6

 

Stand individueel

Nr.   Naam               Groep  School           Score  Buch.
  1   Wessel Adema        J-8   de Akker         10.5   91.5
  2   Eva Molanus         M-8   de Akker         10     93.5
  3   Florian Molanus     J-8   de Akker         9.5    95.0
  4   Sander ter Horst    J-8   Gaarlandtschool  8.5    94.5
  5   Kyran Pen           J-6   de Akker         8      93.5
  6   Leon van den Berg   J-7   Calvijnschool    8      92.5
      Stijn van Essen     J-7   Gaarlandtschool  8      92.5
  8   Julian Scholtens    J-8   Gaarlandtschool  8      91.5
  9   Peter Huijsen       J-7   de Akker         8      84.5
 10   Rob Bouwknegt       J-8   de Wel           8      81.0
 11   Jort Jorna          J-8   Gaarlandtschool  7.5    96.0
 12   Hidde Hingst        J-7   Gaarlandtschool  7.5    84.0
 13   Jottum Schuurhuis   J-8   Gaarlandtschool  7.5    78.0
 14   Afnan Dailal        M-8   Sprinkels        7.5    77.0
 15   Berno van der Gaag  J-7   de Wel           7.5    72.0
 16   Luca Smit           J-7   de Akker         7      88.0
 17   Rean ter Horst      J-6   Gaarlandtschool  7      87.5
 18   Niek Roze           J-8   het Kompas       7      85.0
 19   Sam Jousma          J-8   de Wel           7      80.5
 20   Mees van Essen      J-6   de Akker         7      76.0
 21   Chiara Klein        M-6   de Akker         7      70.5
 22   Thomas Vloedbeld    J-6   de Akker         6.5    82.5
 23   Finn van der Brug   J-8   Toermalijn       6.5    76.5
 24   Sherena Pen         M-8   de Akker         6.5    75.0
 25   Jamie Pathuis       J-6   de Akker         6.5    72.0
      Kamil Reinds        J-6   de Akker         6.5    72.0
      Finn van den Berg   J-8   de Wel           6.5    72.0
 28   Arne van de Scheer  J-8   Toermalijn       6.5    70.5
      Onno Post           J-6   de Akker         6.5    70.5
 30   Demi Geelkerken     M-8   Gaarlandtschool  6      77.0
 31   Jaro Scholtus       J-7   Calvijnschool    6      76.5
 32   Arwen Morsink       M-8   de Akker         6      72.5
 33   Jarhno Hakizimana   J-7   Calvijnschool    6      62.5
 34   Jill Bryan          M-7   de Tolter        6      60.5
 35   Skip van Kampen     J-7   Oosterboerschool 6      59.0
 36   Chris van der Vegt  J-8   de Wel           5.5    80.0
 37   Jim de Vries        J-6   Stadskwartier    5.5    75.5
 38   Manon Kooij         M-7   Gaarlandtschool  5.5    70.0
 39   Yvan Bel            J-7   Oosterboerschool 5.5    69.5
 40   Alwin Hertong       J-8   de Wel           5.5    63.5
 41   Twan Dreier Gligoor J-6   Sprinkels        5.5    61.5
 42   Nathan Meijering    J-7   Calvijnschool    5.5    60.5
 43   Sven Bruil          J-6   Sprinkels        5.5    60.0
 44   Nadine Nijstad      M-7   de Tolter        5      74.5
 45   Remco Oudshoorn     J-6   de Wel           5      70.5
      Tristan Vos         J-8   de Wel           5      70.5
 47   Fedde Talma         J-6   de Akker         5      65.5
 48   Yasmine van Dijk    M-7   Gaarlandtschool  5      64.0
 49   Bas Vlierman        J-6   de Wel           5      63.5
 50   Thijs van der Burg  J-6   Calvijnschool    5      59.0
      Jelle Schutte       J-6   Gaarlandtschool  5      59.0
 52   Ryan Menzo          J-6   Sprinkels        5      53.0
 53   Ruben Teekens       J-7   Calvijnschool    4.5    65.0
 54   Lindo van Son       J-7   Gaarlandtschool  4.5    63.0
 55   Salma Dailal        M-6   Sprinkels        4.5    60.0
 56   Caitlinde Groot     M-7   Stadskwartier    4.5    59.0
 57   Tessa Los           M-8   Gaarlandtschool  4.5    58.0
 58   Jurjen Miedema      J-6   de Wel           4.5    55.5
 59   Na-Chun Kamps       M-7   de Tolter        4.5    54.0
 60   Thijs Wieggers      J-6   Gaarlandtschool  4      64.0
 61   Roos Klinkhamer     M-8   Gaarlandtschool  4      62.5
 62   Ibtihal Sabraoui    M-6   Sprinkels        4      62.0
 63   Vincent Brinksma    J-6   Sprinkels        4      61.5
 64   Espen Winters       J-6   Gaarlandtschool  3.5    64.5
 65   Sammy Leffers       J-7   Calvijnschool    3.5    53.5
 66   Finn Dolsma         J-6   Sprinkels        3      59.0
 67   Nina van Leuveren   M-6   Sprinkels        2.5    59.0
 68   Irene Nygard        M-6   de Tolter        1      62.5

 

Stand scholen

Nr.   School           Score
  1   DE AKKER         38   
  2   GAARLANDTSCHOOL  32   
  3   DE WEL           29   
  4   CALVIJNSCHOOL    25.5 
  5   SPRINKELS        23.5 
  6   DE TOLTER        16.5 
  7   TOERMALIJN       13   
  8   OOSTERBOERSCHOOL 11.5 
  9   STADSKWARTIER    10   
 10   HET KOMPAS       7