Oktober 2019
za 12 okt, Hoorn: Huttontoernooi (NK regioteams) Uitslagen
za 19 okt, Hoogeveen: simultaan Lucas van Foreest (Ned kampioen). Verslag
za 19 okt, Hoogeveen: Grand Prix (NOSBO) Uitslagen
za 26 okt, Buitenpost: Grand Prix (FSB) Uitslagen
za 26 okt, Giessenburg: Grand prix (SGS) Uitslagen
November 2019
za 2 nov, Schiermonnikoog: Grand Prix (FSB/NOSBO), Uitslagen
za 16 nov, Zutphen: Grand prix (OSBO) Uitslagen
za 16 nov, Leeuwarden, Grand Prix (FSB) Uitslagen
zo 24 nov, Veendam: Grand prix (NOSBO) Uitslagen
December 2019
za 14 dec, Bolsward: Grand prix (FSB) Uitslagen
za 21 dec, St Jacobiparochie: Grand prix (FSB) Uitslagen
za 28 dec, Groningen: Grand prix (NOSBO) Uitslagen
ma 30 dec, Druten: Schaaknacht (Osbo)
ma 30 dec, Capelle a/d ijssel: Grand prix (RSB)
Januari 2020
do & vrij 2/3 jan, Doetinchem: PJK Regiokampioenschappen OSBO, Uitslagen
za 4 jan, Ede: Grand Prix (Osbo) Uitslagen
za 11 jan, Dokkum: Grand Prix (FSB) Uitslagen
za 18 jan, Ten Boer: Grand Prix (NOSBO) Uitslagen
za 18 jan, Ommen: Grand Prix (SBO)
za 25 jan, Damwoude: Grand Prix (FSB) Uitslagen
Februari 2020
za 15 febr, Emmen: Grand Prix (NOSBO) Uitslagen
za 22 febr, Veenendaal: Grand Prix (OSBO) Uitslagen
za 22 febr, Groningen: Grand Prix (NOSBO) *UITGESTELD*
do/vrij 27/28 febr, Apeldoorn: (OSBO) jeugdkampioenschap
za 29 febr, Haren: Paardesprongtoernooi (NOSBO) Uitslagen
Maart 2020
za 7 mrt, Almelo: Grand Prix (SBO) Uitslagen
za 14 mrt, Arnhem: JCC uitgesteld naar 9 mei ivm Corona
za 21 mrt, Voorhout: Grand Prix ( LeiSB) Aanmelden
za 28 mrt, Hoevelaken: Jeugdsnelschaaktoernooi (SGS) Info en Aanmelden
zo 29 mrt, Haren: Grand Prix (NOSBO) Aanmelden
April 2020
za 4 apr, Wierden: Grand Prix (SBO)
za 4 apr, Arnhem: Jeugdkampioenschap (OSBO)
za 11 apr, Arnhem: JCC 2019-2020 Regionale kampioenschappen voor D teams.(Opgave en info, via de jeugdleiding) Meer Info
za 11 apr, Maassluis: Grand Prix (RSB) Aanmelden
za 18 apr, Nijmegen: Grand Prix (OSBO)
za 25 apr, Assen: Grand Prix (NOSBO) Aanmelden
Mei 2020
za 2 mei, Kudelstaart: Grand Prix (LeiSB)
za 9 mei, Arnhem: JCC 2019-2020 Regionale kampioenschappen voor C en E teams (Opgave en info, via de jeugdleiding) Meer Info
za 9 mei, Hardenberg: Grand Prix (SBO)
za 16 mei, Maarssen: Grand Prix (RSB)
do 21 mei, Purmerend: Grand Prix (NHSB)
Juni 2020
ma 1 juni, ‘s Hertogenbosch: Grand Prix (NBSB)
za 6 juni, Overschie: Grand Prix (RSB) Aanmelden
za 13 juni, Alphen a/d Rijn: Grand Prix (LeiSB)
za 27 juni goes: Grand Prix (ZSB)
Juli 2020
za 4 juli, Rotterdam: Grand Prix (RSB) Aanmelden
Augustus 2020
ma t/m za 3 – 8 aug ONJK (open ned jeugdkampioenschap Borne t/m 25 jaar) Meer info en inschrijving
za 22 aug Hameln, Duitsland: weekendje uit? info/aanmelden
Nederlandse Kampioenschap 2020
vrij/za 10/11 apr, Waalwijk: NK-E 2020 Toernooisite
- (E = t/m 10 jaar, geboren in 2010 of later)
za 25 apr – vrij 1 mei, Almelo:
- (A = t/m 18 jaar, geboren in 2002 of later)
- (B = t/m 16 jaar, geboren in 2004 of later)
- (C = t/m 14 jaar, geboren in 2006 of later)
do-za 21-23 mei, Rijssen: NK-D 2020
- (D = t/m 12 jaar, geboren in 2008 of later)
za 20 juni, Maastricht: NK Nationale Pupillendag 2020, leeftijdscategorieën F, G en H Toernooisite nationale pupillendag
- (F = t/m 9 jaar, geboren in 2011 of later)
- (G = t/m 8 jaar, geboren in 2012 of later)
- (H = t/m 7 jaar, geboren in 2013 of later)