Belangrijk OSBO-nieuws: MSV 4 promoveert, indeling teams en spelers en meer!

Indeling teams MSV in de OSBO-competitie 2012-2013

De indeling van de OSBO-competitie is definitief! Hieronder een overzicht van de poules waar Meppeler teams in spelen.
Jullie zien het goed: MSV 4 is toch nog pepromoveerd, gefeliciteerd, en ja er doen komend seizoen 5 teams uit Meppel mee in de OSBO. Het is ons gelukt een zesde team op de been te brengen: een jeugdteam, MSV 6 genaamd.
De teams in 4A en 4B spelen een uit- en thuiswedstrijd dit jaar, zodat ze aan zes rondes komen.
Speeldata worden komende dagen uitgezocht en overlegd met tegenstanders en
binnenkort gepubliceerd op de site en gemaild naar de betreffende teamleiders en spelers.
We organiseren dit jaar drie slotrondes: 3A: 15 april en 4AB: 12 april!
MSV 2 speelt zijn thuiswedstrijden om kwart voor acht en MSV 6 j speelt zijn thuiswedstrijden op vrijdagavond acht uur.


1A	            3A	             3B
1 ZSG	            1 ZSG 3	     1 Meppel 3
2 De Toren 4 j      2 Pegasus 2	     2 VSG 4
3 Schaakstad 4	    3 Meppel 4	     3 Schaakmaat 4
4 Caïssa	    4 Caïssa 2	     4 Zeven Pionnen
5 De Cirkel	    5 Denk en Zet 2  5 Pegasus 1
6 VSG	            6 VSG 3	     6 Combinatie 1
7 Meppel 2	    7 DZC	     7 Schaakmaat 3 j
8 Zutphen	    8 Lelystad 2     8 PSV DoDO 4

4A	            4B
1 Denk en Zet 4	    1 Meppel 6 j
2 Combinatie 2	    2 ZZS! 2
3 Meppel 5	    3 Denk en Zet 3
4 DZC 2	            4 Zwarte Water

De teamindeling is ook zo ongeveer rond. Er is links en rechts overlegd en gepolst en de meest opvallende veranderingen zitten bij MSV 4 en 5. Bij diverse spelers is behoefte ontstaan om teams weer eens iets te husselen. De promotie van MSV 4 is een extra reden om dat te doen.
Individuele spelers die bezwaar maken tegen deze indeling kunnen t/m de jaarvergadering nog bezwaar maken en dan wordt de indeling definitief.
De onderstreepte spelers zijn teamleider.

Voorstel teamindeling:


MSV 1		       MSV 2	                 MSV 3
Roel Donker            Alexander van Setten      Marc Evers
Dennis de Vreugt       Menno van Koningsveld	 Willem Wijnstok
Richard Berendsen      Roelof Jan de Wolde	 Ton Staarink
Bart Davids            Stefan Spekreijse	 Luit Oomkes
Gerhard Pauptit        André Klomp  	         Harry Besselse
Alwin Pauptit          Boen Tan	                 Theo Pereboom
Fokke Jonkman          Marco Spoelder	         Henk V. (res)
Rienk van den Berg     Bas van der Zwaag	 Sibbele Bonthuis (res)
			
MSV 4		       MSV 5	                 MSV 6 j
Leo Bosma	       Wiecher Horzelenberg      Sibbele Bonthuis
Bjintze Bakker	       Frank Postma              Thieu Valens
Henk Twerda	       Marian Mink               Ger Westra
Jarno Spijker          Henk de Koning            Roeland Heeres
Susanti Einarsson      Willem Spijkers	         Martijn Dijkstra
Frank Thuring	       Ko Scheele                Bas de Boer
Ger Westra (res)       Piet Nieuwenhuizen 	
Henk Vosmeijer (res)   Albert Hassing 	
		    Cor Panhuis
1A					
Meppel 2 - Schaakstad 4		    dinsdag 16 oktober		
Caissa - Meppel 2		    donderdag 15 november		
Meppel 2 - de Cirkel		    dinsdag 11 november		
VSG - Meppel 2			    dinsdag 15 januari		
Zutphen - Meppel 2		    maandag 11 februari		
Meppel 2 - ZSG			    dinsdag 12 maart		
de Toren 4j - Meppel 2		    vrijdag 19 april in Zwolle (ZSG)		
					
3A					
DZC - Meppel 4			    donderdag 18 oktober		
Meppel 4 - ZSG 3		    dinsdag 13 november		
Pegasus 2 - Meppel 4		    dinsdag 11 december		
Meppel 4 - Lelystad 2		    dinsdag 15 januari		
Meppel 4 - Caissa 2		    dinsdag 12 februari		
Denk en Zet 2 - Meppel 4	    vrijdag 15 maart		
Meppel 4 - VSG 3		    maandag 15 april		
					
3B					
Meppel 3 - VSG 4		    dinsdag 16 oktober		
Schaakmaat 4 - Meppel 3		    vrijdag 16 november		
Meppel 3 - Zeven Pionnen	    dinsdag 11 december		
Pegasus 1 - Meppel 3		    dinsdag 15 januari		
Meppel 3 - Combinatie 1		    dinsdag 12 februari		
Schaakmaat 3j - Meppel 3	    maandag 11 maart		
Meppel 3 - PSV DoDO 4		    vrijdag 5 april in Putten		
					
4A					
DZC 2 - Meppel 5		    donderdag 18 oktober		
Meppel 5 - Denk en Zet 4	    dinsdag 13 november		
Combinatie 2 - Meppel 5		    dinsdag 11 december		
vrij					
Meppel 5 - DZC 2		    dinsdag 12 februari		
Denk en Zet 4 - Meppel 5	    vrijdag 15 maart		
Meppel 5 - Combinatie 2		    vrijdag 12 april		
					
4B					
Meppel 6j - ZZS!2 		    vrijdag 19 oktober		
Denk en Zet 3 - Meppel 6j	    vrijdag 16 november		
Meppel 6j - Zwarte Water	    vrijdag 14 december		
vrij					
ZZS!2 - Meppel 6j		    vrijdag 15 februari		
Meppel 6j - Denk en Zet 3	    vrijdag 15 maart		
Zwarte Water - Meppel 6j	    vrijdag 12 april in Meppel		

Slotrondes 3A, 4A en 4B in Meppel