NOVA College Toernooi!

Beste Schaker,

Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 juli 2012 vindt het elfde ROC Nova College Schaaktoernooi plaats. De organisatie zou je graag als deelnemer verwelkomen! Dus als je je nog niet hebt aangemeld, ga dan snel naar de (vernieuwde) website www.novacollegechess.nl. Inmiddels hebben grote namen hun deelname bevestigd. Niet alleen gaan GM’s Matthew Sadler en Erik van den Doel hun gedeelde titel uit 2011 verdedigen; zij krijgen concurrentie van onder anderen Erwin l’Ami en de Zweed Ulf Andersson (ooit de nummer vier van de wereldranglijst). Op onze website www.novacollegechess.nl vind je alle informatie over het toernooi en de deelnemers tot nu toe.

Klik hier om je direct aan te melden Met vriendelijke groet, Harry Wierda, toernooidirecteur E-mail: info@novacollegechess.nl Tel. 06 50 20 49 49 (Harry Wierda, toernooidirecteur) www.novacollegechess.nl

Één reactie

.