Schaakbord nu met witte veld rechtsonder zoals het hoort……

Afgelopen dinsdag heeft de gemeente er voor gezorgd dat het foutief geplaatste schaakbord op het plein aan de straatkant van Oasis vervangen is door een goed bord. Onder toeziend oog en aanwijzingen van mij  is het verkeerde bord verwijderd. Dit moest door het verwijderen van een compleet blok uit het muurtje! ( zie foto 1 )

 

 Foto 1

Daarna werd het blok met het goede bord geplaatst en nu zijn er weer twee borden op de muurtjes! De blokken zijn afkomstig uit Azië en hebben dus een hele weg afgelegd…..

  

Foto 2                                                  Foto 3                                                                  Foto 4

Stukken kunnen binnen in Oasis geleend worden zoals op de muur vermeld staat! Spelen maar!