uitslagen 9 april

Weer een aantal fraaie gevechten. Menno is in bloedvorm, zoals hij ook al in de externe liet zien en verpletterde Bart. Fokke liet de winst liggen tegen Andre, tegen twaalven moesten de heren berusten in remise wegens ongelijke lopers. Willem W maakte een lelijke blunder tegen Henk V en ging er af. Ger hield het lang vol tegen Stefan, maar op het eind ging de ervaring tellen. Boen kreeg een pak slaag van Alexander, die hem van het bord combineerde. Bjintze gaf een stuk weg tegen Harry en kon ook opgeven. Tenslotte Thieu, die gaf collega promovendus Martijn het nakijken en staat gedeeld aan kop!

In de B-groep liet Ton zien dat zijn vorm terug is en gaf Anne Bert billenkoek. Klaas ruilde alles af om remise te maken, maar Ko had net even verder gerekend en schoof het eindspel netjes uit. Bas verloor van Piet H, Martin verloor van Piet N en de anderen speelden remise.

Uitslagen 9 april 2013


A-groep				
Andre 		Fokke		0,5	0,5
Martijn		Thieu		0	1
Willem W	Henk V		0	1
Bjintze	    Harry		0	1
Bart	    Menno		0	1
Boen	    Alexander	0	1
Stefan	    Ger		1	0
				
B- groep				
Ton		Anne Bert	1	0
Marc vd H	Bert B		0,5	0,5
Ko	    Klaas		1    0
Henk T	    Wiecher		1	0
Leo	    Frank T		0,5	0,5
Piet N	    Martin S	1	0
Bas	    Piet H		0	1