Uitslagen van 16 april 2013

Hierbij de uitslagen van gisteren. de stand volgt later, want het eerste speelt zaterdag nog en dan kunnen sommige spelers hun score verbeteren, zoals Fokke, die er af gezet werd door Sukke. Thieu werd weer op aarde gezet door Stefan, wat hoog nodig was. Bjintze won fraai van Willem in een onberispelijk gespeeld toreneindspel. Menno blijft winnen, nu ten koste van Andre.

In beide groepen wa seen ongelijk aantal spelers, zodat nestor Willem Spijkers moest spelen tegen Boen. Hij hield het heel lang vol, maar verloor wel. Een half punt maakt weer wat goed. Marc van den Heuvel won tegen Ton, ook al in een toreneindspel. Piet H. won de wedstrijd der Pieten.

 

2e ronde 4e periode
A
Thieu           Stefan                0 1
Alexander Roeland           1 0
Bjintze         Willem W        1 0
Menno         Andre              1 0
Fokke           Bart                  0 1
Ger                Martijn           0 1
Susanti         Roel                0 1

B
Marc vdH    Ton                1 0
Frank T         Bas                 0 1
Henk T           Ko                 0 1
Bert B             Leo           0,5 0,5
Klaas              Martin S     0 1
Piet H             Piet N          1 0
Wiecher        Cor           0,5 0,5
Anne Bert    Frank P       1 0
Willem S        Boen           0 1

Één reactie

.