Noel Koene en de Akker duidelijk het sterkst


Vandaag was dag 2 van het Meppeler Schaak kampioenschap. Er werd weer fanatiek geschaakt achter 25 borden.
Na dag 1 was Noel Koene, de kampioen van vorig jaar, nog ongeslagen en vandaag ging hij rustig door: ongeslagen kampioen voor zijn schoolgenoten Ivar en Mees.
De top 3 van groep 6 was allemaal van de Akker: Jamie, Jaap, Ewan.
En de top 3 van groep 7 allemaal van de Wel: Leon, Jogchum, Marit.
Alleen bij groep 8 waren de winnaars van 3 verschillende scholen: Rean, Lucas, Niels
Bij de scholen liep de Akker vandaag ver uit op de achtervolgers. De Wel werd op gepaste afstand 2e en voor de 3e plek was het spannend tot de laatste partij: gelukkige was Commissaris Gaarlandt.
En voor de schakers die geen beker hadden gewonnen was er natuurlijk een medaille.

Eindstand individueel

 Nr.  Naam              Groep School                Score  Buch.
  1   Noel Koene        J-8   de Akker              12     89.0
  2   Ivar Meijer       J-8   de Akker              10     88.5
  3   Mees ten Berge    J-8   de Akker              9      93.5
  4   Rean ter Horst    J-8   Commissaris Gaarlandt 8.5    93.0
  5   Jamie Pathuis     J-6   de Akker              8      84.0
  6   Leon Brou         J-7   de Wel                8      72.5
  7   Jaap de Vries     J-6   de Akker              7.5    94.5
  8   Lucas Noort       J-8   de Wel                7.5    90.5
  9   Niels Mouwen      J-8   de Akker              7.5    80.0
 10   Ewan Schilder     J-6   de Akker              7      89.5
 11   Mark Oosterhuis   J-8   de Wel                7      86.5
 12   Lieke Drost       M-8   de Wel                7      85.0
 13   Rutger de Boer    J-8   de Wel                7      83.5
 14   Florien Bakker    M-8   Sprinkels             7      80.0
 15   Jogchum Snoek     J-7   de Wel                7      74.0
 16   Marit van Es      M-7   de Wel                7      72.5
 17   Anne Mette van Es M-8   de Wel                7      64.0
 18   Floris Mulder     J-6   de Akker              6.5    89.5
 19   Sjaak den Boer    J-7   de Akker              6.5    77.0
 20   Hugo Meas         J-6   de Akker              6.5    76.0
 21   Joep Dienaar      J-6   de Akker              6.5    73.0
 22   Noah van de Valk  J-6   de Akker              6.5    66.0
 23   Jourik Mesken     J-8   het Kompas            6      82.5
 24   Nathaniel Haitsma J-7   de Akker              6      72.0
 25   Melvin Bel        J-7   Oosterboerschool      6      70.5
 26   Mick Slomp        J-6   Sprinkels             6      70.0
 27   Olivier Berteler  J-6   de Akker              6      64.5
 28   Onno Perdok       J-7   de Tolter             6      63.5
      Milan Schinkel    J-7   het Kompas            6      63.5
 30   Elias Rietveld    J-6   de Akker              5.5    81.0
 31   Brian Morvai      J-7   Commissaris Gaarlandt 5.5    67.0
 32   Bastian Grit      J-6   Oosterboerschool      5.5    64.0
 33   Klaas Jonker      J-6   de Tolter             5      71.0
 34   Jeske Steggink    M-6   het Kompas            5      69.0
 35   Mika Menzo        J-6   Sprinkels             5      68.5
 36   Luuk Jonk         J-8   het Kompas            5      65.0
 37   Pepijn Muller     J-6   Sprinkels             5      64.5
 38   Ylana Muggen      M-7   het Kompas            5      63.0
 39   Tigo Grit         J-7   Sprinkels             5      62.5
 40   Nada Elharty      M-8   Commissaris Gaarlandt 5      61.0
 41   Julian Faber      J-7   de Wel                4.5    68.5
 42   Dani Visscher     M-7   Oosterboerschool      4.5    63.5
 43   Thijs Steenbergen J-6   de Akker              4.5    62.5
 44   Jorn Winters      J-7   Commissaris Gaarlandt 4.5    59.5
 45   Laura Oosterveen  M-7   de Wel                4      65.0
 46   Leon Kuperus      J-6   Oosterboerschool      4      62.5
 47   Priscilla Dijksma M-6   Commissaris Gaarlandt 4      54.5
 48   Collin Lijkendijk J-6   Oosterboerschool      3.5    56.5
 49   Jesper Schmitz    J-7   Commissaris Gaarlandt 3      76.0
 50   Dani Bouwknegt    J-6   Commissaris Gaarlandt 3      70.5
 51   Ezie Opara        M-6   de Akker              2      58.0
 52   Shihab Abdullah   J-6   Commissaris Gaarlandt 1.5    67.0
 53   Djoeke Schmitz    M-6   Commissaris Gaarlandt 1      61.0

Eindstand scholen

 Nr.  School                Score
  1   DE AKKER              39   
  2   DE WEL                29.5 
  3   COMMISSARIS GAARLANDT 23.5 
  4   SPRINKELS             23   
  5   HET KOMPAS            22   
  6   OOSTERBOERSCHOOL      20   
  7   DE TOLTER             11   

Opperste concentratie

Plaats reactie