Spanning bij scholen na 1e dag Basisschool kampioenschap

Vanmiddag is de eerste van 2 middagen schaken voor het basisschool schaakkampioenschap geweest.
Zo’n 50 jongens en meisjes van 7 verschillende scholen speelden de eerste 6 ronden van het kampioenschap.
Er waren al hele snelle partijen bij (door bijv. herdersmat, zowaar bij 2 partijen die naast elkaar zaten) maar ook hele spannende partijen waarbij de scheidsrechter na 25 minuten spelen de uitslag moest bepalen.
De kampioen van vorig jaar (Noel Koene) voelde de druk op zijn schouders (hij had natuurlijk alles te verliezen). Maar na dag één staat Noel gewoon ongeslagen bovenaan, een punt voor Ivar Meijer en Lucas Noort.
Bij de scholen is het in de loop van de middag toch weer spannender geworden, de Wel loopt steeds verder in op de Akker (die in het begin al een aardig gat had geslagen).
Volgende week woensdag het tweede gedeelte van dit kampioenschap.

Stand individueel

 Nr.  Naam              Groep School                Score  Buch.
  1   Noel Koene        J-8   de Akker              6      25.5
  2   Ivar Meijer       J-8   de Akker              5      21.5
  3   Lucas Noort       J-8   de Wel                5      20.5
  4   Mees ten Berge    J-8   de Akker              4.5    25.5
  5   Jaap de Vries     J-6   de Akker              4.5    23.5
  6   Mark Oosterhuis   J-8   de Wel                4.5    22.5
  7   Floris Mulder     J-6   de Akker              4.5    20.5
  8   Lieke Drost       M-8   de Wel                4.5    18.0
  9   Ewan Schilder     J-6   de Akker              4      23.5
 10   Rean ter Horst    J-8   Commissaris Gaarlandt 4      22.5
 11   Elias Rietveld    J-6   de Akker              4      19.5
 12   Rutger de Boer    J-8   de Wel                4      18.5
 13   Jamie Pathuis     J-6   de Akker              4      18.0
 14   Hugo Meas         J-6   de Akker              4      17.5
 15   Jogchum Snoek     J-7   de Wel                4      15.0
 16   Niels Mouwen      J-8   de Akker              3.5    21.5
 17   Florien Bakker    M-8   Sprinkels             3      25.0
 18   Jourik Mesken     J-8   het Kompas            3      22.5
 19   Nathaniel Haitsma J-7   de Akker              3      21.5
 20   Jesper Schmitz    J-7   Commissaris Gaarlandt 3      21.0
 21   Sjaak de Boer     J-7   de Akker              3      20.5
 22   Joep Dienaar      J-6   de Akker              3      20.0
 23   Melvin Bel        J-7   Oosterboerschool      3      18.5
      Marit van Es      M-7   de Wel                3      18.5
      Jeske Steggink    M-6   het Kompas            3      18.5
 26   Olivier Berteler  J-6   de Akker              3      18.0
      Leon Brou         J-7   de Wel                3      18.0
      Laura Oosterveen  M-7   de Wel                3      18.0
 29   Dani Bouwknegt    J-6   Commissaris Gaarlandt 3      17.0
 30   Mick Slomp        J-6   Sprinkels             3      16.0
      Luuk Jonk         J-8   het Kompas            3      16.0
 32   Brian Morvai      J-7   Commissaris Gaarlandt 3      15.5
      Julian Faber      J-7   de Wel                3      15.5
 34   Noah van de Valk  J-6   de Akker              3      14.5
 35   Klaas Jonker      J-6   de Tolter             2.5    16.5
 36   Onno Perdok       J-7   de Tolter             2.5    15.5
 37   Anne Mette van Es M-8   de Wel                2.5    13.0
 38   Tigo Grit         J-7   Sprinkels             2      19.0
 39   Jorn Winters      J-7   Commissaris Gaarlandt 2      18.0
 40   Mika Menzo        J-6   Sprinkels             2      15.5
 41   Leon Kuperus      J-6   Oosterboerschool      2      14.5
 42   Dani Visscher     M-7   Oosterboerschool      2      14.0
      Ezie Opara        M-6   de Akker              2      14.0
 44   Bastian Grit      J-6   Oosterboerschool      2      13.5
 45   Priscilla Dijksma M-6   Commissaris Gaarlandt 2      12.0
 46   Nada Elharty      M-8   Commissaris Gaarlandt 1.5    16.0
 47   Pepijn Muller     J-6   Sprinkels             1.5    15.5
 48   Thijs Steenbergen J-6   de Akker              1.5    15.0
 49   Shihab Abdullah   J-6   Commissaris Gaarlandt 1.5    14.5
 50   Collin Lijkendijk J-6   Oosterboerschool      1      15.0
 51   Djoeke Schmitz    M-6   Commissaris Gaarlandt 1      13.0
 52   Ylana Muggen      M-7   het Kompas            0      18.0
      Milan Schinkel    J-7   het Kompas            0      18.0

Eindstand scholen

 Nr.  School                Score
  1   DE AKKER              20   
  2   DE WEL                18   
  3   COMMISSARIS GAARLANDT 13   
  4   SPRINKELS             10   
  5   OOSTERBOERSCHOOL      9    
  6   HET KOMPAS            8.5  
  7   DE TOLTER             5    
Één reactie

Plaats reactie