“Monster” Martin Meppel slaat weer toe!

MMM is momenteel niet te stuiten! Was Sibbele vorige week het slachtoffer, deze week was Piet H. aan de beurt en hoe. Piet stond dik voor en gaf ineens pardoes een volle toren weg, maar dat was niet het enige, hij gaf daardoor eigenlijk ook nog een loper en enkele pionnen weg. Martin won zo voor de tweede keer op rij onverwacht en toonde geen enkele vorm van medelijden met zijn slachtoffers, want iedere zege is altijd terecht. De blunderende mensen doen het zelf en overwegen dan natuurlijk om over te stappen naar de damclub of zo, maar dit hoort er allemaal bij. Niets mooier dan drama in de sport.

Lennart en Frank P. speelden een nette remise en Bert wist Jelmer te verschalken. De clash tussen de mastodonten Willem S. en Bjintze werd nipt gewonnen door de man uit de Weststellingswerven, Bjintze.

Otto won heel erg netjes van Ton en Wim ging even in de fout tegen Marian en dat moet je n iet doen. Marian strafte dat keurig af.

1 gedachte over ““Monster” Martin Meppel slaat weer toe!”

Reacties zijn gesloten.

Scroll naar boven